Poloha hotelu Anna

GPS souřadnice: 50.0747364N, 14.4417658E

Jak se dostanete do hotelu Anna?

Hotel Anna se nachází v Budečské ulici v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady v Praze 2, blízko stanice metra A Náměstí Míru. Hotel je obklopen elegantními obytnými domy z 19. století.

Vinohrady sousedí s historickým centrem Prahy, kam se snadno a rychle dostanete pěšky (15 minut na Václavské náměstí) nebo městskou hromadnou dopravou.

V blízkém okolí hotelu se nachází řada restaurací, kaváren, barů, obchodů a parků. Na nedalekém náměstí Míru se každoročně konají vánoční trhy. Na nám. Jiřího z Poděbrad se pravidelně konají farmářské trhy.

Pražské památky, muzea a divadla jsou z hotelu Anna snadno dostupná. Nedaleko hotelu se nachází stanice metra Náměstí Míru (linka A), o něco dále (cca 800m) stanice metra I. P. Pavlova (linka C). Zastávky tramvají číslo 7, 10, 13, 16, 22, 91, 97, 99 jsou vzdálené přibližně 150 metrů od hotelu Anna.

Hotel Anna se nachází v klidné lokalitě, stranou od hlučných davů v historickém centru, přesto je od historického centra a turisticky atraktivních míst vzdálen jen několik minut cesty.