Pokoje v hotelu Anna

26 prostorných a pohodlných pokojů s klimatizací a vlastním příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny televizí se SMART IP technologií. Velikost lůžka pro jednu osobu je 90 x 200 cm.
Vyberte si svou barvu pokoje - pokoje mají v každém patře jinou barvu. Najdete zde pastelové odstíny modré, červené, zelené, šedé a hnědé. Stěny pokojů zdobí půvabné rytiny staré Prahy.
Cena za pokoj a noc je uvedena včetně DPH.

Dvoulůžkový pokoj - Hotel Anna Praha

Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu

Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, klimatizací, televizí přes internetový protokol (IPTV), lednicí, telefonem s přímou volbou, budíkem s rádiem a sejfem. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma. Klienti, kteří cestují za účelem podnikání, jistě ve svém pokoji ocení velký psací stůl.

Dvoulůžkový pokoj - Hotel Anna Praha

Dvoulůžkový pokoj

20 dvoulůžkových pokojů s klimatizací je vybaveno vlastní koupelnou (sprcha/vana, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, televizí přes internetový protokol (IPTV), lednicí, telefonem s přímou volbou, budíkem s rádiem a sejfem. WiFi je zdarma.

Třílůžkový pokoj - Hotel Anna Praha

Třílůžkový pokoj

4 třílůžkové pokoje jsou dostatečně prostorné pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, klimatizací, jednou manželskou a jednou samostatnou postelí, televizí přes internetový protokol (IPTV), lednicí, telefonem s přímou volbou, budíkem s rádiem a sejfem. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma.

Rodinný / Čtyřlůžkový pokoj - Hotel Anna Praha

Rodinný / Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj s klimatizací vhodný i pro rodiny s dětmi se skládá ze dvou samostatných pokojů propojených dveřmi. Jeden z pokojů je vybaven manželskou postelí, druhý dvěma samostatnými lůžky. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení s koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou. Nechybí televize přes internetový protokol (IPTV), lednice, telefon s přímou volbou, budík s rádiem a sejf. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma.

Superior dvoulůžkový pokoj s výhledem - Hotel Anna Praha

Superior dvoulůžkový pokoj s výhledem

Superior dvoulůžkový pokoj s krásným výhledem na Prahu je vybaven vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, klimatizací, manželskou postelí, televizí přes internetový protokol (IPTV), lednicí, telefonem s přímu volbou, budíkem s rádiem, sejfem, pantoflemi a sadou k přípravě kávy a čaje. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma.

Vybavení pokojů:

  • trezor
  • Televize se SMART IP technologií (IPTV)
  • WiFi připojení zdarma
  • telefon
  • lednice
  • koupelna s vanou nebo sprchovým koutem/ toaletou
  • vysoušeč vlasů
  • dětská postýlka na vyžádání zdarma
  • žehlička/žehlící prkno na vyžádání zdarma

Check in od: 14:00 hod.
Check out do: 11:00 hod.

V souvislosti s epidemií coronaviru jsme přijali zvýšená hygienická opatření.