English Deutsch Espanõl Polski Français Italiano Česky

Online rezervace

Calendar
Calendar

Změnit / zrušit rezervaci

Chcete-li pozměnit nebo zrušit Vaší rezervaci, kontaktujte prosím recepci.

Zabezpečení stránek

Tato stránka je zabezpečená proti ztrátě a zneužití důvěrných informací. Hotel Anna využívá systém Secure Socket Layer (SSL) k zašifrování důvěrných informací, jako jsou adresy a čísla kreditních karet, při komunikaci po Internetu. Hotel Anna průběžně prověřuje a analyzuje bezpečnost všech svých systémů a serverů tak, aby byla plně zabezpečena úschova informací a dat.

Hotel ANNA Speciální nabídka

Speciální nabídka:

Přihlaste se k odběru novinek

Staňte se členy Charming Rewards, získejte okamžitou slevu a buďte první, kdo se dozví o našich speciálních nabídkách.

Historie a reference

Hotel ANNA Prague

Malý rodinný hotel Anna, který prošel poslední rekonstrukcí v roce 2008, si zachovává secesní styl budovy z konce 19. Století. Je vyzdobený mimo jiné i reprodukcemi od Alfonce Muchy. Každý jistě ocení snídani v prosklené zimní zahradě, za pěkného počasí na prosluněné venkovní terase.Osobitý ráz hotelu dotváří i to, že každé patro má jinou barvu. Klienti, kteří se sem často vracejí , si již žádají své oblíbené modré, červené nebo zelené pokoje.

O spokojenosti hostů vypovídá jejich hodnocení na cestovním portále Tripadvisor a také uvedení ve světovém tisku New York Times, Sunday Times a National Geographic. Možná proto se v hotelu ubytovali i osobnosti jako Helena Zeťová ze skupiny Black Milk, dcera našeho zlatého slavíka Karla Gotta nebo členové skupiny Kabát.

Hotel má pro vracející se kienty vypracovaný věrnostní program, ze kterého mohou čerpat spoustu odměn.


Jsme pyšni na kvalitní servis založen na profesionálním přístupu našich zaměstnanců, což nám přináší mnoho spokojených klientů. Jsme ochotni udělat vše proto, aby jste se i vy stali jedním z nich.


Výběr referencí z Triadvisor.com

Mladý pár z Francie, publikováno 17.4.2010

Tento hotel nabízí velmi dobrý poměr cena/kvalita. Vzdálenost 3 stanice metrem a 3-4 zastávky tramvají od historických atrakcí Prahy. Komfortní, čisté pokoje.


Klient z New Castle, Delaware, publikováno 31.3.2010

Služby byly výborné, hezký, teplý pokoj.


Klient Ricco, Porto Alegre, publikováno 24.3.2010

Moc jsme si užili náš pobyt. Krásný dům, velký pokoj a koupelna a velmi dobrá snídaně! Výborný personál. Blahopřejeme z Brazílie!

Bookmark and Share