English Deutsch Espanõl Polski Français Italiano Česky

Online rezervace

Calendar
Calendar

Změnit / zrušit rezervaci

Chcete-li pozměnit nebo zrušit Vaší rezervaci, kontaktujte prosím recepci.

Zabezpečení stránek

Tato stránka je zabezpečená proti ztrátě a zneužití důvěrných informací. Hotel Anna využívá systém Secure Socket Layer (SSL) k zašifrování důvěrných informací, jako jsou adresy a čísla kreditních karet, při komunikaci po Internetu. Hotel Anna průběžně prověřuje a analyzuje bezpečnost všech svých systémů a serverů tak, aby byla plně zabezpečena úschova informací a dat.

Hotel ANNA Speciální nabídka

Speciální nabídka:

Asociace hotelů a restaurací ČR o.s
Přihlaste se k odběru novinek

Staňte se členy Charming Rewards, získejte okamžitou slevu a buďte první, kdo se dozví o našich speciálních nabídkách.

Hotel ANNA Prague

Kontakt

Hotel Anna ***

Budečská 17
120 00 Praha 2

Tel: +420 222 513 111
Fax: +420 222 515 158

Email: sales@hotelpro.cz


GDS kódy

Materiály ke stažení

Recepce je otevřena od 6:30 do 23:00.

Provozovatel:

Hotelpro s.r.o.
Se sídlem Budečská 76/17, 120 00 Praha 2

IČ: 256 49 019, DIČ: CZ 256 49 019

Zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 57981.

Poloha hotelu

Hotel Anna je příjemný malý hotel na Vinohradech, přímo v historickém centru Prahy. Všechny památky, historické objekty, zajímavá místa, ale i obchodní a kongresová centra jsou odtud snadno dostupná. V blízkosti hotelu je řada barů a restaurací.

Oblast Vinohrady je velmi dobře propojená městskou hromadnou dopravou, takže se jednoduše dostanete z jednoho konce města na druhý. Je zde stanice metra Náměstí Míru (linka A) přibližně 200 metrů od hotelu a další stanice I.P.Pavlova (linka C) přibližně 400 metrů od hotelu Anna. Zastávka tramvají číslo 22, 23, 4, 57, 59 je vzdálená zhruba 150 metrů.

Jak se k nám dostat autem

Jeďte směr centrum. Na velké křižovatce tvořené Ječnou a Sokolskou ulicí zahněte do Sokolské ulice a po 200 metrech zahněte do leva do Rumunské ulice. Cestou minete Náměstí Míru s velkým kostelem po levé straně. Pokračujte Francouzskou ulicí a na třetí křižovatce odbočte doleva do Budečské ulice. Hotel Anna je umístěn na levé straně ulice zhruba po 150 metrech od křižovatky Budečská Francouzská.

Jak se k nám dostane pomocí MHD

Z letiště jeďte autobusem číslo 119 na konečnou stanici DEJVICKÁ. Zde přestupte na metro A a jeďte do stanice NÁMESTÍ MÍRU. Odtud jděte ulicí KORUNNÍ, ve třetí ulici po pravé straně se nachází hotel Anna.

Z Hlavního nádraží nebo Nádraží Holešovice jeďte metrem do stanice MUZEUM (linka C). Zde přestupte na trasu A a jeďte do stanice NÁMĚSTÍ MÍRU. Odtud jděte ulicí KORUNNÍ, ve třetí ulici po pravé straně se nachází hotel Anna.

Letištní informace

  • Václav Havel Airport Prague (PRG)
  • Vzdálenost z letiště do hotelu - zhruba 18 km
  • Orientační cena TAXI - 500 Kč
  • Veřejná doprava (MHD) - 26 Kč
Bookmark and Share